memorial papouska 2015

Ze zahraničí

Kutscher vítězem Grand Prix ve Valkenswaardu
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 15.08.2015
Vrcholem dvanáctého kola Longines Global Champions Tour v holandském Valkenswaardu byla sobotní odpolední dvoukolová Grand Prix s výškou překážek 160 cm.
Zařazeno v rubrikách: Ze zahraničí
LGCT 2015: Londýnská GP patřila Bengtssonovi
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 26.07.2015
Skvělou formu na londýnském kolbišti předvedla švédská dvojice Rolf - Göran Bengtsson a šestnáctiletý Casall ASK (Caretino x Lavall I). Po bezchybném základním kole dojela do cíle rozeskakování v čase 34.91 a zatlačila tak na zbytek startovního pole.
Belgické vítězství v Grand Prix Chantilly
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 18.07.2015
Gregory Whatelet a desetiletý Conrad de Hus (Con Air) byli jedinou dvojicí, která překonala nástrahy obou kol sobotní Grand Prix bezchybně a připsali si tak vítězství.
Český tým stříbrný v Poháru národů v Budapešti
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 17.07.2015
V pátek odpoledne si, na CSIO3*-W Budapešť, dojela čtveřice českých jezdců pro velmi dobré druhé místo. O stříbrnou příčku se dělí s italským týmem.
Janika Sprunger zvítězila v Grand Prix ve Falsterbo
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 14.07.2015
Švýcarská jezdkyně si, v sedle devítileté Bonne Chance Dw (Baloubet Du Rouet x Cambridge) dojela pro vítězství v nedělní Longines Grand Prix ve švédském Falsterbo.
Hřebčín Kněžičky

Další senzační vítězství pro Scotta Brashe
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 12.07.2015
Britský jezdec se svou stájovou jedničkou, třináctiletým valachem Hello Sanctos, opět dokázal, proč mu náleží titul nejlepšího světového jezdce. V sobotní Grand Prix of Cascais - Estoril si dojeli pro třetí vítězství v letošním ročníku LGCT 2015.
Pohár národů ve Falsterbo pro Nizozemí
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 11.07.2015
Dvoukolový Pohár národů byl hlavním lákadlem pátečního soutěžního dne ve švédském Falsterbo. Na parkuru stavitele Christiana Wieganda, s výškou překážek 160 cm, se představilo celkem osm týmů.