memorial papouska 2015

Ze zahraničí

Brash si dojel pro fenomenální vítězství
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 13.09.2015
Britský jezdec Scott Brash se v neděli 13. září nesmazatelně zapsal do historii parkurového sportu. V sedle třináctiletého Hello Sanctos (Quasimodo vd Molendreef x Nabab de Reve) si dojel pro třetí vítězství v řadě v sérii Rolex Grand Slam a získal prémii 1 mil. Euro.
Zařazeno v rubrikách: Ze zahraničí
Římskou Grand Prix ovládl Bengtsson
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 12.09.2015
Třináctou zastávkou Longines Global Champions Tour byl, druhý zářijový týden (11.-13.9.), italský Řím. V sobotní Grand Prix na vítězství dosáhl Rolf - Göran Begtsson v sedle své stájové jedničky, šestnáctiletého Casalla ASK (Caretino x Lavall I).
Grand Prix v Arezzu s brazilskou výhrou
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 06.09.2015
Vrcholem CSIO3* v italském Arezzu byla v neděli odpoledne dvoukolová Grand Prix. Pro vítězství si dojel Brazilec Bernardo Alves a desetiletý Vatson Sitte (Cardento x Chellano). A opět se dařilo i českým jezdcům.
Schwizer zvítězil v Grand Prix v Treffenu
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 31.08.2015
Pětihvězdové závody pořádané v Glock´s Horse Performance Center poslední srpnový víkend završila nedělní Glock´s 5* Grand Prix na jejíž start se postavilo celkem 37 dvojic.
Gijonský Pohár národů pro Francii
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 29.08.2015
Dvoukolový Pohár národů byl hlavním lákadlem sobotního odpoledne ve španělském Gijonu. Po prvním kole se o vedoucí příčku dělila Francie s Belgií. Ve druhém kole však dala Francie najevo svou převahu.
Hřebčín Kněžičky

Dubbeldam má další mistrovský titul
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 24.08.2015
O tom, že Nizozemí patří mezi skokovou elitu, podalo jasný důkaz již týmové zlato v pátek. V neděli k tomu navíc přibyl další cenný kov v soutěži jednotlivců.
Nizozemí vybojovalo v Cáchách týmové zlato
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 22.08.2015
Stejně jako v loňském roce, dosáhli na týmový titul Mistrů Evropy zástupci holandských barev. Ačkoliv byla po úvodním kole ve vedení Francie. Holanďané dokázali v posledním kole obrátit výsledek ve svůj prospěch.