memorial papouska 2015

Z domova

Trojanovický Ford Cup 2014 má nového vítěze
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 22.06.2014
Během uplynulého víkendu (21. - 22.6.) proběhl v Trojanovicích již pátý ročník Ford Cupu. Hlavní cena, kterou byl Ford Ka tentokrát putuje na Slovensko k Igoru Šulkovi.
Zařazeno v rubrikách: Z domova
Skončily mezinárodní skokové závody J&T BANKA CSI3*- W Olomouc
Autor: Tisková zpráva | Publikováno: 18.06.2014
Po dobu čtyř dnů mohli diváci a fanoušci jezdeckého sportu sledovat v areálu ESC Olomouc české a zahraniční jezdce z 13 zemí, kteří soutěžili v rámci mezinárodních závodů v parkurovém skákání „J&T Banka CSI3*-W Olomouc“.
Mostecké ST** pro Veroniku Turečkovou
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 16.06.2014
Ačkoliv byla během uplynulého víkendu hlavní pozornost upřena na olomoucké CSI, dvoudenní skokové závody hostil i areál jezdecké společnosti Hipodrom Most. Připraveny byly parkury od stupně ZZ po ST** doplněné o severočeské mistrovství dětí a juniorů.
Vrchol olomouckého CSI patřil Federicu Ciriesimu
Autor: | Publikováno: 15.06.2014
Hřebem nedělního programu při CSI*** Olomouc byla Diamond Tour World Cup™ 140/160 cm, Longines Jumping Ranking. Na její start se postavilo celkem 41 dvojic, přičemž ČR reprezentovalo 10 jezdců. O rozeskakování se nakonec postarali pouze 3 jezdci a vítězství si rychlým časem zajistil Ital Federico Ciriesi s klisnou Calida 46. Bleskové info přímo z místa pro naše čtenáře připravila Adriana Klápová.
Sobota v Olomouci ve znamení dvou finálových kol
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 14.06.2014
Jako první odstartovalo sobotní soutěže finále Bronze Tour (125 cm). Do rozeskakování se probojovalo celkem 11 dvojic z celkového počtu 29 startujících.
Hřebčín Kněžičky

Páteční Diamond Tour v Olomouci pro Kevina Gielena
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 13.06.2014
Třiatřicetiletý belgický jezdec si připsal prvenství v sedle devítileté Farisky (Nonstop x Wolfgang), jako druhý skončil teprve třiadvacetiletý Ital Federico Ciriesi a třináctiletá Calida a pro třetí místo si dojel, již včera úspěšný, Sándor Szász a desetiletá Ferrana (Ferragamo x Apart).
J&T Banka CSI3*-W Olomouc má za sebou první závodní den
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 12.06.2014
Dnes proběhly první soutěže mezinárodních skokových závodů v olomouckém Equine Sport Centre. Na programu byla první kola jednotlivých tour.