ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Velká cena Frenštátu s mistrem ČR Jiřím Hruškou

Český skokový pohár pokračuje v druhé polovině sezony, a to pátou Velkou cenou ve Frenštátu p. Rad. Tento každoroční vrchol v areálu TJ Slovan se koná ve dnech 25. – 27. 7. a chybět nebude ani nový mistr ČR Jiří Hruška.

Tento opavský jezdec zvítězil na domácím vrcholném závodě v sedle plemenného hřebce Arista Z. Zároveň je prozatím na třetí pozici v rámci žebříčku Českého skokového poháru. O další body se bude pokoušet v nedělním závěru celých závodů, ve Velké ceně Frenštátu pod Radhoštěm jedoucí se na stupni obtížnosti T* (145 cm) s finále. Při hlavní soutěži celých třídenních závodů se dále předvede mimo jiné i Marek Klus s koňmi Al Cambero Eurobit a Commodor, Kateřina Kubrická s Šejnou 1, Jakub Ludvík s Kaucí, Radek Šídlo s Calvadosem či v Litomyšli úspěšný Petr Eim s Catangem HT Fitmin. Soutěž bude probíhat v neděli předběžně od 15 hodin. Před ní se ovšem diváci mohou těšit i na programovou vložku nazvanou "Kůň a motokára", kdy jezdci budou muset překonat nejen parkur na koni s překážkami vysokými 110 centimetrů, ale také vytyčenou dráhu v motokáře.

Na účastníky třídenních závodů čeká celkem třináct soutěží, mezi něž patří i kvalifikace rámcových seriálů Czech Junior Cup a Equiservis Amateur Tour. Sobotním vrcholem bude Memoriál Zdeňka Fialky s výškou překážek 135 cm. „Lidé se mohou těšit nejen na zajímavé jezdecké klání, které se v rámci Českého skokového poháru koná pouze na jedenácti místech, ale také na doprovodný program či bohaté občerstvení z domácí kuchyně,“ uvedl předseda TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm Čeněk Šrubař. Na koni totiž budou sedět nejen závodníci, ale na pony se budou moci povozit i děti. Dále pro ně bude připraven skákací hrad. Program dále doplní voltižní ukázka nemenších členů domácí tělovýchovné jednoty.

Pro aktuální informace sledujte webové stránky www.ceskyskokovypohar.cz.

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky