ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

V Olomouci se v roce 2014 uskuteční CSIO***

131002_CSIO_TZ_01_foto_MalinovskyNový jezdecký areál Equine Sport Center v Olomouci, který byl otevřen na jaře letošního roku, bude v příští sezoně hostit nejvýznamnější skokové závody v České republice – a to kategorie CSIO***. Obdobná akce se u nás naposledy konala v roce 2008.Zkratka CSIO (Concours de Saut International Officiel) označuje oficiální mezinárodní závod zahrnující soutěž týmů Pohár národů. Organizačně se jedná o mimořádně náročnou akci – jak technicky, tak finančně. Z těchto důvodů se žádnému českému pořadateli více jak pět let nepodařilo vrátit CSIO na česká kolbiště. Pro příští rok ovšem vše nasvědčuje tomu, že se zmíněná pořadatelská úskalí podařilo vyřešit a v realizaci již nestojí nic v cestě. Termín CSIO*** 2014 byl stanoven na 13. – 15. června.

„Equine Sport Center Olomouc je moderní areál splňující veškeré požadavky pro konání takovéto akce a od začátku provozu jsme se netajili se záměrem realizace nejprestižnějších jezdeckých akcí, jako je např. CSIO. Navázali jsme spolupráci se společností Via Solaris a vytvořili silný organizační celek, který zajistí maximální sportovní i společenskou úroveň celé této události,“ prozradil spolumajitel Equine Sport centra Roman Navrátil.

Připravovaný sportovní svátek již má i svého oficiálního generálního partnera. Tím se stane J&T BANKA. „Náš generální partner v rámci středoevropského regionu již v hipologickém prostředí není nováčkem a my jsme moc rádi, že chce spojit svou image právě s parkurovým sportem v České republice a mítinkem, který na našem území tolik let chyběl,“ říká Pavla Kudláčková ze spolupořádající společnosti Via Solaris. „Již nyní se tak příznivci parkurového skákání mohou těšit na tuto významnou sportovní podívanou, špičkové zahraniční jezdce, ale třeba i na atraktivní juniorské soutěže. Součástí bude zcela jistě bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. – A kdo si chce užít vše v exkluzivním pojetí, bude mít možnost již brzy objednat si VIP vstupenky,“ dodala Pavla Kudláčková.

Jak již bylo zmíněno, generálním partnerem CSIO v Olomouci se stala J&T BANKA. Ta se od roku 1998 stará o investice a finance privátních klientů, firem a institucí. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co dělá. Je privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Do bankovního holdingu J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu. „Půvab jízdy na koni přitahuje čím dál více příznivců po celém světě. Jsme rádi, že se můžeme podílet na realizaci tak významného skokového závodu, díky kterému se zájem o tento nádherný sport ještě zvýší,“ uvedla Ing. Alena Tkáčová, ředitelka obchodu J&T Banky. Více informací o J&T Bance najdete na www.jtbank.cz.
Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky