ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Toscana Tour dospěla do finále

Poslední týden soutěží v italském Arrezu znamenal úbytek českých jezdkyň. Přesto naše reprezentantky podávaly hezké výkony, které přinesly několik umístění a zásluhou Francescy Kolowrat - Krakovské i vítězství v nedělní juniorské soutěži.

V soutěžích pro mladé koně (úterý - čtvrtek) se z našich reprezentantů představila už pouze Nikola Bieliková. V kategorii šestiletých startovala s Landem a mezi sedmiletými se představila v sedle Cliva. S ním se jí ve všech dnes podařilo dokončit pouze s jednou chybou a v neděli si připsali desáté místo.

Nikola Bieliková se představila i v rámci soutěží Silver Tour. Největšího úspěchu dosáhla v neděli, kdy si s desetiletým Ugue du Paddock dojela pro třetí místo na výšce 130 cm. Ve stejné kategorii se jezdkyně představila i v sedle dvanáctiletého Castera van de Gitsberg a osmiletého Concela.
Další českou zástupkyní startující v Silver Tour byla Anna Kellnerová, která se představila s koňmi Kashmir, Zonnedoeptoltien, Showman a Atessa B L H. Tato jezdkyně startovala i v Gold Tour, kde sedlala devítiletou Curley Sue. S tou se jí nejvíce dařilo v sobotu, kdy si po bezchybném výkonu dojela pro sedmé místo.

O největší úspěch se však postaraly juniorské jezdkyně. Už v pátek si pro druhé místo v juniorské kategorii dojela Francesca Kolowrat - Krakowská s Vorietou a pouze o dvě místa níže skončila s Calistou T. První desítku uzavřela Tina Šalková a Merra. Další úspěch si Kolowrat - Krakowská připsala v sobotní juniorské Bronze Tour, kdy v sedle klisny Nobilis obsadila třetí pozici (se Zulianthou Fortuna ve stejné soutěži 11. místo).
Největší radost českému týmu však přinesla nedělní juniorská soutěž (135 cm). V té zvítězila Francesca Kolowrat - Krakowská s Calistou T, která těsně porazila druhou Tinu Šalkovou s Torem. Pěkné umístění si obě jezdkyně připsaly i se svými druhými koňmi (Kolowrat - Krakovská a Vorieta - 7. místo, Šalková a Merra - 11. místo).

Kompletní výsledky zde: http://eventcontent.hippoonline.de/876/876zeitplanDEU.htm?style=hippo 

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky