lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Schwizer zvítězil v Grand Prix v Treffenu

Pětihvězdové závody pořádané v Glock´s Horse Performance Center poslední srpnový víkend završila nedělní Glock´s 5* Grand Prix na jejíž start se postavilo celkem 37 dvojic.

Pro vítězství si dojel švýcarský jezdec v sedle jedenáctiletého PSG Future (Cashandcarry x Lorentin I), když protnul cílovou linii rozeskakování v čase 42.84. Stříbrná Američanka Lauren Hough s jedenáctiletou Ohlala (Orlando x Cardento), na ně ztrácely téměř tři vteřiny.

Vítězná dvojice nedělní Grand Prix, foto: archiv pořadatele

Bronz vybojoval zástupce holandských barev, Willem Greve a Carambole N.O.P. (Cassini I x Concerto II) a poslední bezchybnou dvojicí rozeskakování byl Brazilec Doda de Miranda a desetiletý AD Living the Dream (Toulon x Flamenco Desemilly). Na pátém místě skončil další z holandských jezdců, Gert Jan Bruggink a Mcb Ulke (Lux x Peter Pan), kteří sice rozeskování dokončili v druhém nejrychlejším čase, avšak jedna smolná chyba je odsunula až na pátou příčku.

Pětihvězdová Grand Prix měla na startu i dvojici reprezentující české barvy. Aleš Opatrný a Acovaro (Acodetto I x Calvaro) dokončili základní kolo s 12 trestnými body v čase 77.65 a zařadil se na 30. příčku.

Kompletní výsledky Glock´s 5* Grand Prix nalezente pod tímto odkazem.