ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Rušný víkend na českých kolbištích

Druhý květnový víkend (10. - 11.5.) patřil na českých kolbištích k těm rušnějším. Závodilo se například v Martinicích, Hradištku u Sadské, Mostě nebo Zduchovicích.

V martinickém areálu se v termínu 8. - 11.5. konalo finálové kolo Mercedes-Benz Spring Tour. Vzhledem k velkému množství souběžně probíhajících závodů se značně snížil celkový počet přihlášených, což pořadatele vedlo i ke zrušení několika nižších soutěží.
V sobotním ST* (135 cm) si prvenství připsala Sabina Šůchová a Ebel, jako druhá skončila Hana Pokorná s CV a pro třetí místo si dojel Karel Polák a Celeste.
V neděli si prvenství v S** připsal Sergei Motyguine a Extreme Chaos. Druhé místo připadlo Zdeňku Hruškovi s Lukrecií a, s těsným rozdílem, třetí skončila Veronika Krajníková a Balirina. Hlavní soutěž závodů - Cenu Pavo (ST**) ovládl Jiří Luža a Grand Rebel - S, druhé místo připadlo Jiřímu Papouškovi s Great Fun a jako třetí skončila Naghmeh Khanjani a Caecilia R.

Kompletní výsledky zde: http://www.csi-martinice.cz/mercedes-benz-spring-tour-2014-finals

Skokové závody Champions Tour - Ifor Williams byly v Hradištku u Sadské vypsány na stupních Z - ST. V sobotním S* se nejvíce dařilo Andree Halíkové s Goodwins 007, která jako jediná dokončila bezchybně. Druhé místo si připsal Daniel Voksa a Rebeca 2 a třetí skončil Jakub Novotný a Asparuch.
V nedělním S** se nejvíce dařilo Evelíně Weagové, s Cataro Wepol zvítězila a v sedle Conrada 1 skončila třetí.Druhé místo si připsal Lukáš Sojka a Arius 2. Andrea Halíková a Goodwins 007 potvrdili skvělou formu a připsali si prvenství i v závěrečné sooutěži ST*, pro druhé místo si dojela Kateřina Málková a G-Bugatti Dwerse Hagen a třetí příčka připadla Tereze Mückové a La Charlotte.

Kompletní výsledky: http://www.jezdci.cz/Skokove-zavody-Hradistko-Champions-kveten-2014/

V areálu Hippodromu Most se o uplynulém víkendu skákalo až do stupně T*. Vítězem této hlavní soutěže se stal Petr Koželuh a Wouter, druhý skončil Jan Chýle s Cool Paradise. Oba jezdci dokončili rozeskakování bezchybně. Pro třetí místo si dojel Ondřej Pospíšil a Campusius Wellcom (12 trestných bodů v rozeskakování).

Kompletní výsledky: http://www.jezdci.cz/Kvetnove-zavody-Most-kveten-2014/

Májová cena Novoměstkého pivovaru ve středočeských Zduchovicích hostila parkury do stupně L**. V této kategorii se nejvíce dařilo domácí Michaele Krulichové, která obsadila první (Aktie) i druhé (Loretta 2) místo.

Výsledky zde: http://zavody-zduchovice.cz/detail-zavodu.php?id=203

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky