ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Páteční Diamond Tour v Olomouci pro Kevina Gielena

Třiatřicetiletý belgický jezdec si připsal prvenství v sedle devítileté Farisky (Nonstop x Wolfgang), jako druhý skončil teprve třiadvacetiletý Ital Federico Ciriesi a třináctiletá Calida a pro třetí místo si dojel, již včera úspěšný, Sándor Szász a desetiletá Ferrana (Ferragamo x Apart).

Do první pětice se za Českou republiku probojoval Ondřej Zvára s Carmen Arcus, navíc jako jediný z domácích jezdců absolvoval náročný parkur bezchybně. V první pětici se objevil ještě reprezentant Norska Gunvar John Knutsen a Zip. Diamond Tour (145 cm) byla vypsána jako kvalifikace do nedělní Grand Prix a její výsledky se započítávají do žebříčku Longines Jumping Ranking.

Zahajovací soutěží byla v pátek soutěž pro mladé koně. V druhém kole putovalo vítězství na sousední Slovensko zásluhou Juraje Krivjanskeho v sedle Capital Croft (Condor x Landjunge). Na druhém místě se umístil Martin Řezníček a Sabelius, třetí místo si připsal Francesco Turturiello a Ilana Van De Eedthoek, čtvrté místo připadlo dalšímu českému jezdci, kterým byl Jiří Luža a Verdi S a na pátém místě figuroval Estonec Hanno Ellerman a Dakar TN.

Ačkoliv mezi 31 účastníky Bronze Tour (120 cm) převažovali čeští jezdci, prvenství připadlo Američance Tanye Levorchick a osmileté Baloubině (Balou Du Rouet x Dinar), jako druhá skončila s rozdílem více jak dvou vteřin včerejší vítězka Nina Kaločová a Ebony, třetí příčku obsadil poslední startující této kategorie, Antonín Kutálek a Femina. Úspěšný byl i dnes Milan Klár, v sedle Rapsodie 1 si připsal čtvrté místo a s Colette 1 skončil šestý. Pátá příčka připadla Přemyslu Adamovi s Unescem.

Jako poslední byla v pátek na programu Gold Tour (140 cm). Mezi 42 jezdci si pro prvenství dojel Ital Federico Ciriesi, tentokrát v sedle devítileté Cassandry (Casall x Contender). V této soutěži se dařilo maďarskému jezdci Sándoru Szászovi s Luftikus Boy si dojel pro druhé místo a v sedle Landspiela si připsal ještě čtvrtou pozici, třetí příčka připadla dalšímu zástupci Itálie, jímž byla Linda Bratomi s Athene. V pátém nejrychlejším čase dokončil Maximilian Schmid a Cepetto 6.

Kompletní výsledky: http://www.sportergebnisse.at/

Fotogalerie jednotlivých tour: https://www.facebook.com/Jezdci/photos_albums

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky