ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Nabitá kolbiště během tropického víkendu

I přes tropické teploty, jimiž odstartoval první prázdninový měsíc, se v mnoha jezdeckých areálech během prodlouženého víkendu aktivně závodilo. Početná startovní pole čítala tradičně Champions Tour v Hradištku u Sadské, třetí kolo zduchovického Channel Star 2015 nebo skokové závody v ESC Olomouc.

Vrcholem nedělní Champions Tour byl parkur na stupni ST* vypsaný jako cena John Deere. Mezi 27 startujícími dvojicemi si pro vítězství dojel Ondřej Málek a G - Bugatti Dwerse Hagen. Druhá skončila Kateřina Málková a Cornils a bronz patří Ivě Holíkové s Terry Z.

Hlavní soutěž třetího kola Channel Star, S**, ovládla Klára Stárková a Aragon 2, která jako jediná prošla základním kolem bezchybně. Soutěž tak byla ochuzena o atraktivní rozeskakování. Druhé a třetí místo pak obsadil domácí jezdec Josef Lánský s koňmi Queen Charlotte a Honfleur VD Brandewijnhoeve, s nimiž inkasoval vždy po jednom trestném bodu za překročení časového limitu.

Závodilo se také na Moravě, konkrétně v areálu ECS Olomouc, kde 1. letní skokové závody vyvrcholily parkurem s výškou překážek 135 cm (ST*). Mezi 26 startujícími si pro vítězství dojel Marek Hentšel a Censor, který jen velmi těsně porazil Radovana Cibere se Zacate Cas, třetí místo pak obsadil Zdeněk Žíla a Calou.

Závodilo se také v Suché u Litomyšle v areálu Stáje Manon. Červencové jezdecké závody zakončil parkur na stupni S**. Z vítězství se mohla radovat Tereza Veselá a Deja Vu 1, kteří byli jedinou dvojicí, jež dokončial základní kolo bezchybně. Druhé místo vybojovala Martina Kučerová a Rocky a bronzovou příčku obsadila Eliška Jandová a Ilusive Queen.

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky