ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

MS mladých koní v Lanakenu s českou účastí

lanakenVe středu 18. 9. bylo v belgickém Lanakenu zahájeno Mistrovství světa mladých skokových koní, jehož se účastnili také zástupci ČR. Ti se bohužel do nedělních finálových soutěží neprobojovali, tak si alespoň představme jména nových mladých světových šampionů.Všechny výsledky a startky můžete sledovat na tomto odkazu.

NEDĚLE 22. 9.

Prvenství mezi pětiletými vybojovala klisna Arraghbeg Clover (Captain Clover x Bonnie Prince) vedená Gregem Broderickem (IRL). Kompletní výsledky finále pětiletých najdete zde.

Šestiletým sětovým šampionem se stal Barnike (Baldwin B x Animo) v sedle s Bertramem Allenem (IRL). Kompletní výsledky finále šestiletých najdete zde.

Mezi sedmiletými nejvíce zazářil Sea Coast Atlantic (Schilling x Aramis de la Cense) s jezdkyní Gudrun Patteet (BEL). Kompletní výsledky finále sedmiletých najdete zde.

SOBOTA 21. 9.

Vrcholem dnešního programu byla stopadesáticentimetrová Grand Prix Zangersheide hřebců, v níž nejlepší výkon podal dvanáctiletý Riesling du Monselet (Kashmir van Schuttershof x Laeken) v sedle s Gregory Watheletem (BEL).

Výsledky GP najdete zde.

Pětiletí: Carison (Campbell Czech x Graf Czech) s M. Hentšelem dokončili cenu útěchy se čtyřmi trestnými body na 95. místě, Tual Blue (Chacco - Blue x Darco) vedená O. Zvárou chybovala celkem třikrát a patří jí 131. příčka.

Výsledky ceny útěchy pětiletých najdete zde.

Sedmiletí: Clifford Z (cassiano x Wienerwald) s V. Treterou získal na parkuru 9 trestných bodů a konečné 52. místo.

Výsledky ceny útěchy sedmiletých najdete zde.

PÁTEK 20. 9.

Pětiletí: Carison (Campbel Czech x Graf Czech) dokončil s M. Hentšelem druhou kvalifikaci s pěti trestnými body, Tual Blue (Chacco - Blue x Darco) vedená O. Zvárou dvakrát chybovala.

Výsledky druhé kvalifikace pětiletých najdete zde.

Šestiletí: Pět trestných bodů si na své konto připsal i Quimero-M (Guidam Sohn x Porter) v sedle s O. Zvárou, Lepus (Lordano x Carthago Z) s M. Hentšelem dvakrát chyboval.

Výsledky druhé kvalifikace šestiletých najdete zde.

Sedmiletí: Vladimír Tretera a Clifford Z (Cassiano x Wienerwald) dnes bohužel v druhé kvalifikaci nasbírali 22 trestných bodů.

Výsledky druhé kvalifikace sedmiletých najdete zde.

ČTVRTEK 19. 9.

Pětiletí: Klisna Tual Blue (Chacco - Blue x Darco) v sedle s O. Zvárou dokončila první kvalifikaci s jednou chybou, Carison (Campbell Czech x Graf Czech) s M. Hentšelem bohužel inkasoval 22 trestných bodů.

Výsledky první kvalifikace pětiletých najdete zde.

Šestiletí: Skvělý výkon podal Lepus (Lordano x Carthago) s M. Hentšelem - absolvoval obě fáze bezchybně a patří mu aktuálně třetí místo. S jedním trestným bodem dokončil Quimero-M (Guidam Sohn x Porter) a O. Zvára.

Výsledky první kvalifikace šestiletých najdete zde.

Sedmiletí: Clifford Z (Cassiano x Wienerwald) vedený V. Treterou v druhé fázi jednou chyboval.

Výsledky první kvalifikace sedmiletých najdete zde.
Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky