ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

MČR 2015: sportovní výkony, ale i doprovodný program

Přípravy MČR 2015 finišují, a dle aktuálních informací se příznivci jezdeckého sportu i ostatní návštěvníci mohou těšit na akci, která nabídne kvalitní sportovní zážitky i pestrý doprovodný program.

Seznam přihlášených po uzávěrce přihlášek je příslibem atraktivního zápolení, každá kategorie přináší svou vyjímečnost. Ať již to je početnost u žen a družstev, či velice kvalitní zastoupení mladých jezdců. Přítomnost jednoho z nejlepších a nejuznávanějších světových stavitelů parkurů pana Frédérica Cottiera navíc přilákala k bojům o tituly v té nejtěžší kategorii téměř všechny zástupce seniorského reprezentačního kádru.

V areálu je připraveno několik novinek především ve vybavenosti zázemí, byly rozšířeny občerstvovací prostory, rodiny s dětmi uvítají nové dětské hřiště se vzduchovou trampolínou.

Další nabídkou v rámci doprovodného programu jsou tvořivé dílničky a potulné divadlo pro děti, jízdy na vozítkách Seagway, Roadshow Mercedes-Benz včetně U-rampy, či oblíbený stánek s aktivitami společnosti pro hipoterapii Caballinus. Vrámci sobotního večerního programu zahraje kapela Víkend, páteční podvečer je zaměřen na problematiku jezdectví a MČR. Hlavním bodem doprovodného programu mezi soutěžemi je vystoupení mistrů ČR v trialu – svou show si připravili přímo v prostorách hlavního kolbiště.

Pro ty nejlepší jsou připraveny atraktivní skleněné trofeje vyrobené na zakázku přímo pro toto mistrovství, každý z vítězů kategorií jednotlivců navíc dostane hodinky značky PRIM z limitované edice. 

Aktuální informace nalezente pod tímto odkazem.

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky