ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

MČR 2015: Sobota ve znamení druhých kol

Druhá kola měli před sebou mladí jezdci, ženy i jednotlivci. Parkur z dílny stavitele Frédérica Cottiera prověřil všechny účastníky soutěží. Druhé kolo tak zamíchalo pořadím a připravilo pole pro napínavé nedělní finále.

Nejprve se na start postavili mladí jezdci. Jedinou dvojicí, která dokázala zopakovat bezchybný výsledek byla Ivana Hronová a Deviline Z a jsou tedy aktuálně ve vedení. O průběžné druhé místo se momentálně dělí tři dvojice - Kateřina Málková a Chinta, Anna Kellnerová a Bacara de la Ferme Blanche a Tina Šalková a Toro 1. Všechny jezdkyně mají na svém kontě 4 trestné body.

V kategorii žen jsou, po druhém kole, bezchybné tři jezdkyně - Dominika Hrubešová a Rain Man, Michaela Šínová a Casidi a Veronika Jelínková a Forever. Čtvrtá je Zuzana Brátová a Sandino s 2 trestnými body a páté místo patří Kateřině Bardonové s Logisticou MM a Šárce Schmaus s Rascaldinem (4 trestné body).

Mezi jednotlivci v parkuru na stupni T** prošly nástrahami parkuru bezchybně rovněž tři dvojice. O první místo se tak aktuálně dělí Aleš Opatrný a Berlina a Jiří Hruška a Sapril Aristo Z. Třetí bezchybnou dvojící byla Zuzana Zelinková a Caleri II, kteří si však z prvního kola nesli 5 trestných bodů, což je řadí na průběžné čtvrté místo za Barboru Tomanovou se Sorceress, které mají o jeden trestný bod méně. Na pátém místě jsou po druhém kole tři dvojice - Aleš Opatrný a Wally, Luděk Smaha a Balou 1 a Nikola Bieliková a Carthinjo. Tyto dvojice mají na svém kontě po 8 trestných bodech.

Sobotní mistrovský den zahájilo první kolo soutěže družstev. Nejvíce se dařilo družstvu Západní Čechy 1 ve složení Jaroslav Jindra a Narcos 1, Luděka Smaha a Hamilton, Jan Štětina a Douglas - S a Jiří Luža sse Zento - S. Tento tým si jako jediný nenese do druhého kola žádné trestné body. Po jedné chybě mají týmy se Severních Čech a Severní Moravy.

Všechy výsledky naleznete pod tímto odkazem.

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky