ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Květen na Ptýrově ve znamení dvou pohárových seriálů

Jezdecký areál Farma Ptýrov otevírá letošní závodní sezonu v druhé polovině května další pořadatelskou novinkou. Jezdci i diváci zde budou mít možnost se zúčastnit dvou nejzásadnějších tuzemských jezdeckých seriálových aktivit a být aktivní součástí těsného propojení drezury i parkurů na nejvyšší republikové obtížnosti.

Celý závodní maraton zahájí kvalifikační kolo Českého drezurního poháru, ihned po jeho zakončení proběhne kolínské kolo Českého skokového poháru, vše pak následně uzavřou dvoudenní červnové závody a kvalifikační kolo KMK.

Je to tak v tuzemsku poprvé, kdy dojde k tak těsnému propojení dvou seriálů nejvyšší úrovně v jednom areálu, a navíc se jedná o dvě rozdílné tradiční olympijské disciplíny. Příznivci jezdeckého sportu tím získají možnost sledovat nejlepší domácí sportovce v drezuře a parkuru, tak jako to bývalo v minulosti při společných mistrovstvích.

V areálu probíhají finální úpravy, aby tak jako každý rok bylo kvalitně připraveno zázemí pro jezdce, prostory pro diváky i oblíbené písčité kolbiště a opracoviště. V loňském roce vybudované sociální zázemí pro jezdce a kvalitní skokový materiál doplní nové drezurní oplůtky, stravovací prostory mají připravenu širší nabídku služeb.

Areál Farma Ptýrov se snaží podpořit stále se zvyšující atraktivitu obou pohárových seriálů, a soutěžícím i divákům nabídnout další zajímavé momenty pohárových soutěží. Pro květnová kola obou pohárových závodů proto vyhlašuje speciální bonus na podporu těch, kteří se zúčastní soutěží v obou disciplínách. Jezdci, kteří odstartují v rámci obou závodů ČDP a ČSP kvalifikačních kol některé z pohárových tour, budou odměněni poukázkou na večeři pro dvě osoby v restauraci Farma Ptýrov. Nejúspěšnější z nich - účastník květnových závodů ČDP a ČSP na Ptýrově - získá navíc speciální cenu.

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky