ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Jiří Papoušek s Great Fun vítězi hořovického T*

V areálu JS Opatrný Hořovice probíhala od pátku do neděle (30.5. - 1.6.) Květnová hořovická Nutrihorse Tour 2014. Parkury byly vypsány na stupních Z - T* a nechyběly ani soutěže pro pony.

Pátek se závodilo na stupních Z - L*. Vítězkou závěrečného L* se stala Jennie Kaasová a Čielsie. Sobota patřila parkurům stupně ZL - ST*. V L** zvítězila v nejrychleším čase Sandra Tomaidesová a Arnica - T. S** ovládl Jiří Papoušek a Dukato VTH a v závěrečném ST* si dojel pro další prvenství, tentokrát s Great Fun. Druhé místo si připsal Sergei Motyguine a Extreme Chaos a pro třetí příčku si dojel Přemysl Adam a Camouflage.

Nedělní den byl nejprve věnován pony soutěžím. Zde se nejvíce zařilo Zuzaně Vladařové s Gay Time, která ovládla ZP i následné ZLP. Následovala soutěž L**, ve které si vítězství připsal Luděk Smaha a Britt. V S** se z prvního místa radoval Ladislav Arient v sedle Apollo 6. Předposlední soutěží nedělního odpoledne bylo ST*, ve kterém zvítězil Sergei Motyguine a Extreme Chaos. Finální soutěží třetího dne závodů bylo T* s rozeskakováním. Jako jediní dokončili základní kolo bezchybně Jiří Papoušek s Great Fun a Luděk Smaha s Balou 1 a rozeskakovali se tak o prvenství. Luděk Smaha dokončil rozeskakování v rychlejším čase, ale s jednou chybou a tak se v prvního místa radoval Jiří Papoušek. Třetí místo obsadila Francesca Kolowrat - Krakovská a Vorieta, které si v základním kole připsaly pět trestných bodů.

Jiří Papoušek a Great Fun, foto: Kateřina Návojová

Kompletní výsledky: http://www.opatrnyhorovice.cz/jezdecke-zavody.html

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky