ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Jezdecká sezona odstartovala naplno

Duben představuje začátek jezdecké sezony a hned první víkend (5. - 6.4.) zaplnil česká kolbiště. Závodilo se například v Opřeticích, Zduchovicích nebo v Olomouci.

V Opřeticích se uskutečnily skokové závody do stupně obtížnosti S*. Právě tuto nejvyšší soutěž ovládl Michal Kukačka a Philadelphia 1. Druhé místo si připsal Štěpán Šebelka a Zugatti a třetí pozici obsadil Matěj Kotalík a Smoky.
Na stupni L** se nejvíce dařilo Nikole Němcové s Lucky Wing, která si díky čistému kontu a rychlému rozeskakování zajistila vítězství.

Ve Zduchovicích probíhalo 1. kolo skokového seriálu Channel Star pro koně a pony. V sobotním pony handicapu SP zvítězila Lucie Melnerová a Myšlenka, nedělní LP - Pony Small Tour i SP - Pony Big Tour ovládla Anna Lani Novak a Mid Night Sun. Pro velké koně byly v sobotu vypsány soutěže stupňů Z - L*. Vítězkou L* se stala Hana Pokorná a CV. V neděli se pak závodilo do stupně S**. Vítězství v S** si připsala Michaela Šínová a Casidi, která jako jediná dokončila s čistým kontem. Jako druhý skončil Alexandr Baraldi a Los Angeles, který dokončil rozeskakování s jednou chybou stejně jako třetí Kristýna Nechanická s Fanalem.

První závody nové sezony pořádalo v uplynulém víkendu i Equine Sport Centrum Olomouc. Po oba dny zde probíhaly soutěže do stupně S*. V sobotu se v nejvyšší soutěži dařilo Martinu Řezníčkovi, který si s Lavinií dojel pro první místo a se Stalypsou skončil třetí. Druhé místo obsadil Radek Šídlo a Contero-T.
Na stupni L* byla nejúspěšnější Martina Turzíková a Judita HF.
V neděli si vítězství na stupni S* připsal Igor Šulek a Raptor, druhé místo obsadil Martin Řezníček a Le Carela a třetí příčka připadla Radku Šídlovi s Contero-T.
Radek Šídlo s Contero-T si navíc připsal vítězství soutěži stupně L*, kde porazil Martina Řezníčka, který s koňmi La Carela a Sabelius obsadil druhé a třetí místo.

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky