ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
msmk
chio cachy

Jezdci

Kompletní seznam parkurových jezdců dle ČJF.

# PI jméno licence starty starty celk. výk. akt. výk. celk.
Krátké zprávy

Irský jezdec zvítězil, dnes v podvečer v londýnské Olympii, v sedle jedenáctileté Wild Thing L (Montreux x Lux) na parkuru s výškou překážek 150 cm. Druhé místo patří Belgičanu Constantu Van Paesschenovi s Ralphy Utopia de Ransbeck a třetí příčku obsadil Marlon Módolo Zanotelli a Vera (Contender x Corrado).

Vydáno: 19.12.2014 | více >

Čtrnáctiletý valach působil úspěšně na evroských kolbištích. Nejprve jej sedlali Penélopé Leprevost a Michel Roberts. Od listopadu 2013 tvořil dvojici s Marlonem Modolo Zanotellim.

Vydáno: 18.12.2014 | více >

Sedmnáctiletá klisna se nyní vrátí ke své italské majitelce Marii Rosario Marzotto a bude pravděpodobně působit v chovu, uvedl Pius Schwizer na svých webových stránkách.

Vydáno: 18.12.2014 | více >
Skokový pohár české pojišťovny

De Luca bude od ledna nově startovat pod záštitou Stephex Stables, jejíž majitelé zajistili, že bude i nadále sedlat desetiletou klisnu Zoe II (Kannan x Goes Without Saying), se kterou mají za sebou velmi úspěšnou sezonu. Ta čítala například vítězství ve Veroně nebo sedmé místo v Ženevě.

Vydáno: 17.12.2014 | více >

Minulý týden se v Ženevě při slavnostním ceremoniálu Světové chovatelské organizace sportovních koní udělovaly ceny předním světovým chovatelům. Mezi chovateli skokových koní získal ocenění Belgičan Willy Taets, z jehož chovu pochází úspěšný dvanáctiletý Hello Sanctos, který tvoří dvojici se světovou jedničkou Scottem Brashem.

Vydáno: 17.12.2014 | více >

V uplynulých třech letech de Luca spolupracoval se Neilem Jonesem, a za tu dobu si na své konto připsal několik důležitých vítězství v evropských závodech včetně účasti na světových jezdeckých hrách.

Vydáno: 16.12.2014 | více >
Military Index

Během prestižních závodů CSI5* (16. - 22.12.) se představí i světová jednička Scott Brash, chybět nebudou ani němečtí elitní jezdci Ludger Beerbaum, Daniel Deusser nebo Marcus Ehning. Francii bude zastupovat Pénélope Leprevost, Kevin Staut nebo Patrice Delaveau.

Vydáno: 15.12.2014 | více >

Úspěšná irská jezdkyně se nyní více soustředí na trénování, a přestože již sama nebude aktivní závodnicí, chce být i nadále součástí jezdeckého sportu. "V této chvíli přeorganizovávám svou kariéru a upravuji své priority. Těším se, jaké výzvy mi budoucnost přinese." uvedla Kürten.

Vydáno: 15.12.2014 | více >
Rubriky