ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
msmk
chio cachy

Jezdci

Kompletní seznam parkurových jezdců dle ČJF.

# PI jméno licence starty starty celk. výk. akt. výk. celk.
Krátké zprávy

Belgická dvojice Melchior a Lover Boy Z (Level Z x Aldatus Z) nenašli přemožitele v nedělním finále soutěže určené pro mladé koně. Druhé místo obsadila Sandra Carlsson a Brenda Lee (Carmargue x Cardento) a třetí skončil Ludger Beerbaum a A Corrada (Corrado I x Carentino).

Vydáno: 01.03.2015 | více >

Švédský jezdec zvítězil v sobotní hlavní soutěži, s výškou překážek 155 cm, poté co dokončil rozeskakování v sedle devítiletého H&M All In (Kashmir van Schuttershof x Fortune) v čase 34,13. Druhé místo patří Piusi Schwizerovi s Caretinou de Joter (Caretino x Contender) a bronz vybojoval Andreas Schou a Allstar (Okiund x Peter Pan).

Vydáno: 28.02.2015 | více >

Dubbeldam v letošním roce získal na Světových jezdeckých hrách v Normandii dvě zlaté medaile a byl rovněž součástí vítězného tým finále Furusiyya FEI Nations Cup v Barceloně.

Vydáno: 26.02.2015 | více >

Šestnáctiletý hřebec, který se během své kariéry úspěšně představil na Olympijských hrách v Londýně, Evropském mistrovství v Herningu a Mistrovství světa v Normandii vzhledem ke svému věku již letos v této urovni nenastoupí. Casall však závodní prostředí neopustí úplně, vidět jej bude možné v rámci Longines Global Champions Tour 2015.

Vydáno: 26.02.2015 | více >

Frédéric Cottier patří mezi nejlepší a nejuznávanější FEI stavitele parkurů. Mimo jiné byl autorem parkurů při Světových jezdeckých hrách v Normandii v srpnu loňského roku.

Vydáno: 25.02.2015 | více >

Vydáno: 24.02.2015 | více >
Military Index

Desetiletý valach se se svým novým jezdcem poprvé představí na Gothenburg Horse Show.

Vydáno: 24.02.2015 | více >

Poslední kvalifikační kolo Světového poháru Západoevropské ligy odstartuje v rámci Gothenburg Horse Show již na konci tohoto týdne (26.2. - 1.3.). Nasbírat poslední body před dubnovým finále v Las Vegas se bude snažit např. Scott Brash, Daniel Deusser, Partice Delaveau, Steve Guerdat nebo Gerco Schröder a další.

Vydáno: 23.02.2015 | více >
Rubriky