Jezdci

Kompletní seznam parkurových jezdců dle ČJF.

# PI jméno licence starty starty celk. výk. akt. výk. celk.
Krátké zprávy

13. kolo, tedy poslední etapa před katarským finále, proběhne v termínu 18. - 21.9.

Vydáno: 15.09.2014 | více >

Tým tvořili Tiffany Foster a Triple X III, Ben Asselin a Makavoy, Eric Lamaze a Zigali PS a Ian Miller s jedenáctiletým Dixonem, kteří si navíc připsali individuální vítězství v nedělní Grand Prix.

Druhé vítězství si připsali v hlavní soutěži Champions Tour - Ceně Land Rover na stupni ST*. Druhé místo obsadil Jan Chýle a Adular 1 a třetí skončil, opět stejně jako v sobotu Zdeněk Žíla a Elbandolero.

Vydáno: 14.09.2014 | více >
Skokový pohár české pojišťovny

Druhá skončila Dominika Hrubešová a Rain Man a třetí místo si připsal rovněž Zdeněk Žíla, tentokrát v sedle Elbandolera. Dvoudenní závody vyvrcholí zítra Cenou Land Rover, vypsanou na stupni ST*.

Vydáno: 13.09.2014 | více >

Vítězem hlavní páteční soutěže, započítávané do Longines žebříčku, se stal Holanďan Maikel van der Vleuten a desetiletá Vdl Groep Eureka (Chin Chin x Quidam de Revel)

Vydáno: 12.09.2014 | více >

Od pátku 12. do neděle 14. září probíhá v Equine Sport Centru v Olomouci Lazcích již 10. díl Českého skokového poháru 2014. Jelikož budou bodované do ČSP hned dvě soutěže, je možné sledovat sportovní klání živě na internetu v sobotu i v neděli.

Military Index

Kvůli silným nočním dešťům je kolbiště nezpůsobilé k provozu a dnešní soutěže musí být zrušeny. Soutěže v sobotu a v neděli zatím zůstávají podle rozpisu závodů, o dalším průběhu bude pořadatel informovat.

Druhý zářijový víkend (13. - 14.9.) proběhne v areálu Jezdecké školy Equus Kinsky další díl série Champions Tour. Hlavní soutěží bude nedělní Cena Land Rover na stupni ST*.

Vydáno: 11.09.2014 | více >