Jezdci

Kompletní seznam parkurových jezdců dle ČJF.

# PI jméno licence starty starty celk. výk. akt. výk. celk.
Krátké zprávy

Finálové kolo proběhne v termínu 13. - 15. listopadu v AL SHAQAB Equestrian Centre.

Vydáno: 30.10.2014 | více >

Hoekstra oznámil, že se své funkce vzdá na konci letošního roku. Poté, co byl svědkem mnoha úspěchům britských skokanů se postaví novým výzvám v jiných sportovních odvětvích.

Finálovou soutěží čtyřdenního meetingu byla středeční Grand Prix, jejíž výsledky se započítávaly do Longines žebříčku. A ani tentokrát se čeští jezdci mezi zahraniční konkurencí neztratili. Aleš Opatrný a Acovaro si, po bezchybném základním kole i rozeskakování, dojeli pro 4. místo. Jen o jednu příčku níž skončil, po jedné chybě v rozeskakování, Jiří Hruška a Aristo Z. Vítězem se stal Michal Kaźmierczak a Stakorado.

Vydáno: 29.10.2014 | více >
Skokový pohár české pojišťovny

Opatrný postoupil do rozeskakování s dalšími 4 jezdci, mezi nimiž si pro prvenství dojel Holanďan Leon Thijssen a Haertthago v čase 38,79. Český jezdec byl jen o 3 vteřiny pomalejší a mohl se tak radovat ze stříbrné pozice.

Vydáno: 28.10.2014 | více >

Na mezinárodní závody do polského Leszna se na konci října (26. - 29.10.) vypravila i početná česká ekipa. V nedělní Diamond Tour si nejlépe vedl Jiří Hruška a Aristo Z (6. místo), v pondělní Bronze Tour si pak pro hezké umístění dojely Lucie Anovčínová (3. místo) a Petra Pešková (5. místo). V rámci jednotlivých tour se se svými svěřenci představá i Aleš Opatrný, Josef Kincl ml. nebo Ladislav Vachutka.

Vydáno: 27.10.2014 | více >

V termínu 24. - 26.10. probíhaly v rakouském Magna Racino halového závody CSN - B*, kterých se zúčastnili i čeští zástupci. Výborného výsledku dosáhla poslední závodní den Francesca Kolowrat - Krakowská, která v sedle Voriety zvítězila na výšce 130 cm. Dařilo se i Ondřeji Zvárovi, který ve stejné soutěži obsadil třetí a páté místo.

Vydáno: 26.10.2014 | více >
Energie a síla pod kontrolou - Höveler.cz

Druhé kolo Světového poháru probíhá v těchto dnech ve finské metropoli. Jednou z hlavních soutěží pátečního dne byla kvalifikace na nedělní velkou cenu. Do soutěže nastoupilo celkem 45 dvojic mezi nimiž nejlepší výkon podal italský jezdec Luca Maria Moneta v sedle třináctiletého Conneryho (Cordobes II x Polydor). Druhého nejlepšího času dosáhl Maikel van der Vleuten a Vdl Groep Eureka (Chin Chin x Quidam de Revel) a třetí skončil Christian Ahlmann a Aragon Z (Askari x Kolibri)

Vydáno: 24.10.2014 | více >

Na CSI*, probíhající od 22. do 26.10., vyrazily do německého Neumünsteru se svými svěřenci Zuzana Zelinková a Nikoleta Germánová. Během prvních dnů absolvovaly obě jezdkyně s jednou chybou.

Vydáno: 23.10.2014 | více >