ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
msmk
chio cachy

Jezdci

Kompletní seznam parkurových jezdců dle ČJF.

# PI jméno licence starty starty celk. výk. akt. výk. celk.
Krátké zprávy

V termínu 29. - 31.5. budou německé Cáchy hostit prestižní pětihvězdové CSI a Rolex Grand Slam. A jako tradičně bude možné sledovat výkony nejlepších světových jezdců včetně Scotta Brashe, Bertrama Allena, Daniela Deussera a mnoha dalších.

Vydáno: 27.05.2015 | více >

Na konci června, tedy v tradičním termínu, bude martinický areál hostit letošní jubilejní 10.ročník Memoriálu Jana Papouška. Parkury připraví německý stavitel Marco Hesse, který se zde poprvé představil v loňském roce při Martinickém šampionátu mladých koní. Výjimečností těchto závodů je samozřejmě také dotace hlavní soutěže ve výši 150.000,- Kč, kterou po léta věnuje právě rodina Papouškových. A ta bude v roce letošním ještě zpestřena speciální prémií, kterou pro první tři umístěné dvojice připravuje paní Jiřina Papoušková.

Vydáno: 26.05.2015 | více >

Pořadatelé děkují jezdcům i divákům za účast a těší se na další VC, tentokrát v Litomyšli a to již příští týden.

Vydáno: 25.05.2015 | více >

Americká jezdkyně ukončila více jak pětiletou tréninkovou spolupráci s Laurou Kraut a jejím novým působištěm se stala stáj Jana Topse a Edwiny Tops - Alexander v Holandsku. Pod jejich vedením se poprvé představí v červnu v St. Tropez a Cannes.

Vydáno: 25.05.2015 | více >

Šestnáctiletá klisna byla úspěšnou sportovní partnerkou Marcuse Ehninga. Dvojice má na svém kontě účat ve finálových kolech Světového poháru v letech 2011, 2012, vítězné Grand Prix v Londýně, Bordeaux, Paříži a Dortmundu a mnoho dalších. Klisna bude nadále působit v chovu.

Vydáno: 23.05.2015 | více >

Tou je osmiletá Toscane d’Aiguilly (Toulon x Cacao). Ačkoliv má Delestre klisnu v práci již nějakou dobu, doposud dával důraz převážně na její proježděnost a teprve nyní je čeká první mezinárodní start na CSI4* ve Wiesbadenu.

Vydáno: 20.05.2015 | více >
Farma krmiv

Vydáno: 19.05.2015 | více >

Zranění vyřadilo dvanáctiletého hřebce nejméně na dva měsíce ze sezony a je velmi pravděpodobné, že Cornado se nezúčastní ani Mistrovství Evropy v Cáchách. Jak uvádí oficiální web Sportpferde Ehning, hlavní prioritou je, aby se hřebec plně zotavil, než se vrátí na závodní kolbiště.

Vydáno: 14.05.2015 | více >
Rubriky