ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Jak se dařilo Češkám v druhém týdnu Toscana Tour?

Počet českých reprezentantek se v druhém týdnu Toscana Tour rozrostl a tím na českém kontě přibyly další bezchybné výkony a to jak v soutěžích pro mladé koně či děti a juniory, tak i na úrovni Gold Tour.

Úterý, středa a čtvrtek patřily v Arezzu soutěžím pro mladé koně do sedmi let. Zde se dařilo Zuzaně Zelinkové a jejím svěřencům, když ve čtvrtek dokončila bezchybně s pětiletou Evitou R, šestiletou Larimou a sedmiletým valachem Cadermus PP. V pátek opakovala čisté konto s Evitou a české barvy skvěle reprezentovala také Emma Augier de Moussac prvenstvím mezi sedmiletými v sedle Corindy vd Reesthoeve. Této jezdkyni se dařilo rovněž ve čtvrteční Silver Tour, kterou absolvovala v sedle Canezara bezchybně a získala tak 8. příčku. Do úvodní soutěže Gold Tour nastoupila také Dominika Turková a s Platonem de Rohan dojeli čistě osmnáctí.

Emma Augier de Moussac pokračovala úspěšně i v pátek a ve svém oddělení Silver Tour se umístila na třetí příčce. V Gold Tour zářila Barbora Tomanová s Kohenem - s čistým kontem dokončili šestí. Páteční soutěž pro děri a juniory absolvovala bezchybně Kateřina de Jagerová s valachy Cassio (6. m.) a Clooney (8. m.). Jména českých jezdkyň se objevila také v úvodu výsledkové listiny Bronze Tour - šesté místo patřilo Charlotte Augier de Moussac s valachem Quirlo du Soufflet CH a osmé Nikole Bielíkové v sedle Ugue du Paddock.

Sobotní Silver Tour znamenala pro Emmu Augier de Moussac a Canezaro další čistý výkon a tentokrát 6. místo ve svém oddělení. Tato jezdkyně absolvovala bezchybně rovněž i stopadesáticentimetrovou Gold Tour v sedle klisny Danthe Rdps a ještě o dvě příčky lépe, tedy na 13. místě, dokončila Zuzana Zelinková a Luka's Ninja. Ve stotřiceticentimetrové Silver Tour předvedly bezchybný výkon Charlotte Augier de Moussac s valachem Charly Brown a Nikola Bielíková v sedle Concela a z druhého místa v Bronze Tour pro děti a juniory na 115 cm se radovala Kateřina De Jagerová s Eltonem von Rocherath.

V nedělním finále Silver Tour (145 cm) si na své konto připsala skvělý výsledek Barbora Tomanová s jedenáctiletou Sorceress - bezchybnou jízdou si zajistila šestou příčku. Ve stopětatřiceticentimetrové soutěži Gold Tour obsadila stříbrnou pozici Emma Augier de Moussac s Chicagem a v o pět centimetrů nižší Silver Tour se čistým výkonem mohla pyšnit Charlotte Augier de Moussac a Charly Brown. V soutěžích pro děti a juniory předvedla Kateřina de Jagerová se svými svěřenci celkem tři nuly - na 115 cm v sedle Cassia (4. m.), na 120 cm v sedle Clooneyho (3. m.) a Voigtsdorfse Cityslickera (6. m.)

V nedělní Grand Prix zvítězila domácí dvojice Giulia Matinengo Marquet a devítiletá Fixdesign Funke van't Heike (Action Breaker x Grandeur).

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky