ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

J&T Banka CSI3*-W Olomouc má za sebou první závodní den

Dnes proběhly první soutěže mezinárodních skokových závodů v olomouckém Equine Sport Centre. Na programu byla první kola jednotlivých tour.

Soutěžní den zahajovala Silver Tour na výšce překážek 130 cm, ve které startovalo 59 dvojic. Prvenství si připsala německá reprezentantka Jörne Sprehe v sedle dvanáctiletého Kick Like Bum (Kolibri x Kronenkranich). Další dvě místa obsadil zástupce Slovenska Igor Šulek. S devítiletým Wavo Lampard (Papillon x Lady's Lower) si dojel pro 2.místo a s Raptorem (Great Pleasure x Zorro) skončil třetí. Čtvrté místo si připsal zástupce Itálie - Filippo Marco Bologni a Comtesse H (Come On x Glorieux). Pátá příčka připadla českému jezdci Marku Hentšelovi s jedenáctiletým Sauronem (Silvio II x Landos).

Před polednem odstartovala další ze soutěží - tentokrát určená pro mladé koně (6 a 7 let). Pro první místo si dojel Belgičan Kevin Gielen v sedle Boemerang Van Generhese (Moujik de Sohan x Wolfgang). Druhé místo si připsal Filippo Marco Bologni v sedle Calisca (Verdi x Julio Mariner), na třetím místě se umístil Martin Řezníček a Le Carela (Le Patron x Graf Grannus). Do první pětice se probojoval ještě reprezentant Slovenska Peter Mackovjak a Celine M (Celano x Come On) a německý zástupce Maximilian Schmid s Claire De Lune (Canto x Cordelabryere).

Následovala Gold Tour (140 cm) s 56 startujícími dvojicemi. S jednoznačně nejrychlejším časem si pro první místo dojel Maxmilian Schmid a devítiletá Coco Chanel (Cosino B x Lavall II). Druhé místo putovalo do Maďarska zásluhou Balázse Horvátha s desetiletou Pm Jumping Lady (Jaguar Mail x Everest) a třetí příčku si připsalo Polsko v zastoupení Beaty Szuminske a desetiletého Zazou Szumawa (Cantos x Nairobi). Ani zde nechyběl v první pětici Čech, tentokrát to byl Josef Kincl Jr., který si s Ciki Ciki (Le Patron x Taifun) dojel pro čtvrté místo a nejlepší pětici doplnil Sándor Szász a Ferrana (Ferragamo x Apart).

Poslední soutěží zahajovacího dne byla Bronze Tour (120 cm), která se na prvních místech nesla v ryze českém zastoupení. První místo obsadila Nina Kaločová a jedenáctiletá Ebony (El Bundy x Espri), druhý skončil Ladislav Arient a Apollo 6 (Indoctro x Marlon), Milan Klár si v sedle Rapsodie 1 (Radegast x Fou D'Amour) dojel pro třetí místo a s Colette 1 (Catango Z x Adriano Bily) si připsal ještě čvrtou pozici. Pátá příčka připadla Přemyslu Adamovi a Unesco (Puschkin x Valat).


Kompletní výsledky: http://www.sportergebnisse.at/


Stránky pořadatele: http://www.csi-olomouc.cz/cs/

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky