lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

CSI2*-W o malokarpatský strapec za námi

gp_pezinok_strapec2013V pátek odstartovaly ve slovenském Pezinku mezinárodní závody, 37. ročník Privatbanka-Peugeot Grand Prix CSI2*-W o malokarpatský strapec, jichž se účastnilo také dvaadvacet českých reprezentantů s téměř šedesátkou koní. Grand Prix PrivatBanka s výškou překážek 140 až 160 cm vyhrála estonská dvojice Hanno Ellermann a Zacharov TN (Clinton x Lord Z).

NEDĚLE 8. 9.

Grand Prix PrivatBanka s výškou překážek 140 až 160 cm vyhrála estonská dvojice Hanno Ellermann a Zacharov TN (Clinton x Lord Z). Nejvyšší příčko, na níž dosáhli Češi, bylo deváté místo obsazené Alešem Opatrným s Falco Unionem, desátá skončila Zuzana Zelinková a Luka's Ninja.

Aleš Opatrný si v neděli navíc na své konto připsal vítězství ve finále Little Tour a to v sedle koně Tadmus, úspěšný byl rovněž František Stružinský s Lucky Lifestyle v Grand Prix Pezinok určené dětem, kde získal se sedmi trestnými body 2. místo. Vítězkou se stala jediná bezchybná domácí Sára Štangelová a Bayardilla.

SOBOTA 8. 9.:

Vítězkou sobotní Big Tour se stala A. Kellnerová s Kasmirem, s jedním trestným bodem dokončila na devátém místě Denisa Bittnerová a Vanessa 5.

Stotřiceticentimetrovou Medium Tour ovládl Aleš Opatrný a Tadmus a v Little Tour zvítězil Josef Kincl a Laura 12.

PÁTEK 7. 9.:

Dnešní Big Tour vyhrál domácí jezdec Róbert Pál v sedle koně Ansy VH Texelhof, z Čechů se dařilo nejlépe třetímu Aleši Opatrnému s Falco Unionem. S nulou dokončila rovněž Anna Kellnerová a Kashmir (10.).

Aleš Opatrný se také postaral o české vítězství v Medium Tour a to s koněm Tadmus.