ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

CSI2*-W o malokarpatský strapec za námi

gp_pezinok_strapec2013V pátek odstartovaly ve slovenském Pezinku mezinárodní závody, 37. ročník Privatbanka-Peugeot Grand Prix CSI2*-W o malokarpatský strapec, jichž se účastnilo také dvaadvacet českých reprezentantů s téměř šedesátkou koní. Grand Prix PrivatBanka s výškou překážek 140 až 160 cm vyhrála estonská dvojice Hanno Ellermann a Zacharov TN (Clinton x Lord Z).NEDĚLE 8. 9.

Grand Prix PrivatBanka s výškou překážek 140 až 160 cm vyhrála estonská dvojice Hanno Ellermann a Zacharov TN (Clinton x Lord Z). Nejvyšší příčko, na níž dosáhli Češi, bylo deváté místo obsazené Alešem Opatrným s Falco Unionem, desátá skončila Zuzana Zelinková a Luka's Ninja.

Aleš Opatrný si v neděli navíc na své konto připsal vítězství ve finále Little Tour a to v sedle koně Tadmus, úspěšný byl rovněž František Stružinský s Lucky Lifestyle v Grand Prix Pezinok určené dětem, kde získal se sedmi trestnými body 2. místo. Vítězkou se stala jediná bezchybná domácí Sára Štangelová a Bayardilla.

SOBOTA 8. 9.:

Vítězkou sobotní Big Tour se stala A. Kellnerová s Kasmirem, s jedním trestným bodem dokončila na devátém místě Denisa Bittnerová a Vanessa 5.

Stotřiceticentimetrovou Medium Tour ovládl Aleš Opatrný a Tadmus a v Little Tour zvítězil Josef Kincl a Laura 12.

PÁTEK 7. 9.:

Dnešní Big Tour vyhrál domácí jezdec Róbert Pál v sedle koně Ansy VH Texelhof, z Čechů se dařilo nejlépe třetímu Aleši Opatrnému s Falco Unionem. S nulou dokončila rovněž Anna Kellnerová a Kashmir (10.).

Aleš Opatrný se také postaral o české vítězství v Medium Tour a to s koněm Tadmus.

Kompletní výsledky najdete zde.

České barvy na CSI hájí:

Zdeněk Žíla, Zuzana Zelinková, Jan Studnička, Rudolf Doležal, Aleš Opatrný, Nikola Bielíková. Antonín Kutálek, Veronika Jelínková, Pavel Klár, Milan Klár, Josef Kincl ml., Denisa Bittnerová, Francesca Dominika Kolowrat-Krakovská, Zuzana Brátová, Kateřina Kubrická, Gabriela Staňová, Lucie Anovčínová, Anna Kellnerová, Lucie Dzimasová, Radek Šídlo, František Stružinksý, Martina Kučerová, Kristýna Gažíová, Michaela Bendová

Kompletní seznam účastníků najdete na tomto odkazu.

Rozpis si můžete stáhnout zde, startovní listiny jsou k dispozici zde.
Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky