ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

CSI-W Olomouc 2015 s kompletním televizním pokrytím

Nejvýznamnější parkurové závody v České republice zařazené do série Světového poháru – J&T Banka CSI3*-W Olomouc budou mít letos televizní pokrytí po dobu všech čtyř soutěžních dnů od 11. do 14. června 2015. Sledovat je bude možné z celého světa!

Závody, na nichž si jezdci mohou plnit kvalifikační limity pro mistrovství Evropy 2015 i na olympijské hry 2016, začínají ve čtvrtek 11. června od 8.30 hodin. Zhruba ve stejnou dobu zahájí také on-line přenos, který bude vysílán nejen na internetové stránky této sportovní události s adresou www.csi-olomouc.cz či na web Equine Sport Centra www.escolomouc.cz. Pořadatelé chtějí docílit maximální dostupnosti přenosu, a tak jej budou moci sledovat i diváci portálu sportovního programu České televize – ČT Sport na adrese www.ceskatelevize.cz/sport/zive-vysilani a v neposlední řadě prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz.

„V loňském roce bylo odvysíláno živě přes internet celkem 42 hodin. Ze záznamu pak bylo přes YouTube kanál nahráno všech 15 soutěží, ale navíc také 30 rozhovorů s jezdci a funkcionáři závodů, dále byly zaznamenány na video dvě tiskové konference i doprovodný program. To vše sledovaly denně tisíce diváků. Díky tomu, že byl přenos bez teritoriálního omezení, zaznamenali jsme přístupy z 31 zemí světa,“ uvedl PR manažer závodů Josef Malinovský. „Tentokrát očekáváme ještě mnohem větší sledovanost, jelikož k nabídce kanálů přibyl již zmíněný web České televize, který touto formou vysílá jezdectví prvním rokem,“ dodal.

Internetové vysílání bude vždy začínat deset minut před zahájením první soutěže dne a bude pokrývat všechny následující soutěže. Diváci se rozhodně nebudou nudit, jelikož jednotlivé jízdy budou komentovány, a to hned dvojjazyčně, aby si přišli na své česky i anglicky hovořící diváci.

V neděli 14. června pak bude Česká televize na televizním programu ČT Sport vysílat od 14.00 hodin dvouhodinový přímý přenos z absolutního vrcholu závodů, kterým bude finále CSI3*Diamond Tour – soutěž Grand Prix. Kdo nestihne živé vysílání, tak nemusí zoufat, jelikož ještě tentýž den, tedy v neděli 14. června bude pořad reprízován na ČT Sport od 23.55 hodin a znovu v noci z úterý 16. června na středu 17. června ve 2.55 hodin. Ze záznamu bude možné zhlédnout i kompletní on-line přenosy, které budou zpětně nahrány jak na portál i-Vysílání České televize, tak na YouTube kanál EquiTV.

„Fanouškům a dalším příznivcům jezdeckého sportu však doporučujeme navštívit olomoucký areál Equine Sport Centra osobně, jelikož objektivy kamer rozhodně nedokážou přenést atmosféru, která při těchto vrcholných závodech panuje. Vstupné je zdarma a nabídka sportovního i kulturního vyžití je více než pestrá,“ připomenul Josef Malinovský. Veškeré podrobnosti najdete na www.csi-olomouc.cz

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky