memorial papouska 2015

Články

České jízdy v Poháru národů při CSIO Arezzo 2015
Autor: Tisková zpráva | Publikováno: 08.09.2015
ČJF zajistila pro mediální účely video záběry českých dvojic z Poháru národů při CSIO Arezzo 2015. Na televizních obrazovkách je již bylo možné vidět ve Sportu ve světě a v úterý 8. 9. budou i ve zpravodajství ČT a najdete je i na YouTube kanálu ČJF.
Zařazeno v rubrikách: Zprávy z ČJF
Český úspěch z Arezza ve Sportu ve světě ČT Sport
Autor: Tisková zpráva | Publikováno: 07.09.2015
O úspěchu českých parkurových jezdců z Poháru národů při CSIO v Arezzu se bude hovořit ještě hodně dlouho. Náš skokový tým se totiž probojoval jak do letošního finále v Barceloně, tak pro příští sezonu do divize 1. Tématu se věnuje i kanál ČT Sport.
V Hořovicích družstva, v Olomouci ve finále pak dražba a sedla pro vítěz
Letošní ročník Českého skokového poháru pomalu, ale jistě spěje ke svému vrcholu. Deset vítězů Velkých cen již známe. Jedenáctý, při hořovické Velké ceně, vyskočí na stupně vítězů v neděli 13.září. Pak už se veškerá pozornost jezdecké veřejnosti bude ubírat pouze jedním směrem.
Zařazeno v rubrikách: Český skokový pohár
KMK 2015: Mladí koně mají své vítěze
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 07.09.2015
První zářijový víkend (4. - 6.9.2015) proběhla ve zduchovickém areálu JO La-Bohéme finálová kola Kritérií mladých koní pro rok 2015 ve skocích a drezuře.
Zařazeno v rubrikách: Z domova
Grand Prix v Arezzu s brazilskou výhrou
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 06.09.2015
Vrcholem CSIO3* v italském Arezzu byla v neděli odpoledne dvoukolová Grand Prix. Pro vítězství si dojel Brazilec Bernardo Alves a desetiletý Vatson Sitte (Cardento x Chellano). A opět se dařilo i českým jezdcům.
Zařazeno v rubrikách: Ze zahraničí
Hřebčín Kněžičky

České jezdectví slaví historický úspěch ve skocích
Autor: Tisková zpráva | Publikováno: 04.09.2015
V pátek 4. září dosáhli čeští parkuroví jezdci na historický úspěch! V italském Arezzu obsadili v posledním kvalifikačním kole Furusiyya Nations Cupu 3. místo. V divizi 2 obdrželi plný počet bodů, který jim zajistil nejen finálovou účast v Barceloně!
Václav Studnička poprvé zvítězil ve Velké ceně ČSP
Autor: Tisková zpráva | Publikováno: 31.08.2015
Pro své premiérové vítězství ve Velké ceně v rámci Českého skokového poháru si v neděli 30. srpna dojel Václav Studnička. Společně s klisnou Elis 4 nenašli přemožitele ve Velké ceně Plzně, která zakončila třídenní skokové klání na západu Čech.