memorial papouska 2015

Články

Olomoucký finálový mítink ČSP startuje již ve středu
Autor: Tisková zpráva | Publikováno: 18.09.2015
Středeční ráno je termínem, kdy se otevřou brány areálu ESC Olomouc pro účastníky zahajovacích soutěží posledního letošního mítinku Českého skokového poháru. První dva závodní dny budou mimo jiné ve znamení kvalifikací seriálů Amateur Tour a Czech Junior Cup.
Zařazeno v rubrikách: Český skokový pohár
V hořovickém "KAP Jumpingu" zvítězil tým B. Tomanové
Autor: Tisková zpráva | Publikováno: 14.09.2015
V rámci Velké ceny Hořovic 2015 proběhla dvoukolová soutěž družstev „KAP Jumping“ s celkovou výší dotace 256.000,-Kč.
Zařazeno v rubrikách: Z domova
Tomanová si v Hořovicích pojistila finále ČSP 2015
Pro druhé vítězství v rámci letošního ročníku Českého skokového poháru si dojela v Hořovicích Barbora Tomanová s klisnou Sorceress. V neděli 13. září nenašla přemožitele ve Velké ceně Hořovic a pojistila si tak účast v blížícím se olomouckém finále.
Brash si dojel pro fenomenální vítězství
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 13.09.2015
Britský jezdec Scott Brash se v neděli 13. září nesmazatelně zapsal do historii parkurového sportu. V sedle třináctiletého Hello Sanctos (Quasimodo vd Molendreef x Nabab de Reve) si dojel pro třetí vítězství v řadě v sérii Rolex Grand Slam a získal prémii 1 mil. Euro.
Zařazeno v rubrikách: Ze zahraničí
Římskou Grand Prix ovládl Bengtsson
Autor: Markéta Jehnatová | Publikováno: 12.09.2015
Třináctou zastávkou Longines Global Champions Tour byl, druhý zářijový týden (11.-13.9.), italský Řím. V sobotní Grand Prix na vítězství dosáhl Rolf - Göran Begtsson v sedle své stájové jedničky, šestnáctiletého Casalla ASK (Caretino x Lavall I).
Hřebčín Kněžičky

Hořovice hostí předposlední kolo ČSP 2015
Autor: Tisková zpráva | Publikováno: 09.09.2015
Ve středočeských Hořovicích se koná od 9. do 13. září předposlední kolo Českého skokového poháru. Na farmu rodiny Opatrných míří nejen čeští, ale i moravští jezdci, neboť boj o body a účast ve finále je lákavá a rozdíly na předních místech minimální.
České jízdy v Poháru národů při CSIO Arezzo 2015
Autor: Tisková zpráva | Publikováno: 08.09.2015
ČJF zajistila pro mediální účely video záběry českých dvojic z Poháru národů při CSIO Arezzo 2015. Na televizních obrazovkách je již bylo možné vidět ve Sportu ve světě a v úterý 8. 9. budou i ve zpravodajství ČT a najdete je i na YouTube kanálu ČJF.
Zařazeno v rubrikách: Zprávy z ČJF