lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Čeští reprezentanti v druhém týdnu Magna Racino Winter Tour 2014

Ve dnech 20. - 23. února běžel v ebreichsdorfském areálu druhý týden Magna Racino Winter Tour 2014, kde nechyběla ani česká ekipa. Vítězem Magna Racino Grand Prix se stal Max Kühner v sedle devítiletého valacha Cornet Kalua po Cornet Obolensky.

NEDĚLE 23. 2.
Ve finále Youngster Tour pro šesti a sedmileté koně skončil Jan Studnička a Conversus li T s jednou chybou třináctý. Vyvrcholením těchto čtyřdenních závodů byla nedělní Velké ceny (145 cm), do níž nastoupil i Aleš Opatrný a Caramouche a s jednou chybou získali 17. příčku. Vítězem Magna Racino Grand Prix se stal Max Kühner v sedle devítiletého valacha Cornet Kalua po Cornet Obolensky.

Aleš Opatrný a Caramouche. Foto Tomáš Holcbecher

SOBOTA 22. 2.
Soutěž pro šesti a sedmileté koně dokončil Jan Studnička s Corcovadem bezchybně a umístil se na 17. příčce. Finále Bronze Tour znamenalo pro Francescu Kolowrat-Krakovskou a Nobilis 17. místo, s druhým koněm Zuliantha Fortuna byla 22. a 20. příčka patřila Natálii Roučkové s Cohibou. Dalšího úspěchu se Francesca dočkala ve finále Children/Junior Tour s Vorietou - s jednou chybou dokončila na 4. místě. Ve finále Silver Tour byli Aleš Opatrný a Zandiro s jedním trestným bodem šestnáctí.

PÁTEK 21. 2.
V Bronze Tour se umístila Natálie Roučková v sedle Cary 2 s čistým kontem na 9. příčce a Barbora Kejvalová s Rotterdamem s jedním trestným bodem na příčce jedenácté. V Children/Junior Tour se dařilo opět Francesce Kolowrat-Krakovské a Vorietě - s nulou si dojely pro třetí místo, tato jezdkyně navíc získala ještě další dekorovanou pozici (18.) v Silver Tour s Nobilis. Skvělý výkon podal Aleš Opatrný s oběma svými koňmi v Gold Tour - druhé místo získal se třináctiletým Caramouche a čtvrté se stejně starým Zandirem.

ČTVRTEK 20. 2.
V Bronze Tour skončila na 13. místě bezchybná Francesca Kolowrat-Krakovská s Nobilis a úspěšná byla i v soutěži pro děti a junioty, kde v sedle Voriety získala s jednou chybou 8. místo. Silver Tour absolvoval Aleš Opatrný a Caramouche bezchybně (23. místo).