ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

České úspěchy třetího týdne Toscana Tour

Toscana Tour v italském Arezzu završila třetí týden a i ten přinesl českým jezdkyním řadu bezchybných jízd, několik umístění nejen v soutěžích pro mladé koně, ale také jedno vítězství v Silver Tour. Velmi dobře reprezentovaly i juniorské jezdkyně.

Stejně jako v předchozím týdnu probíhaly v úterý, středu a čtvrtek soutěže mladých koní. Opět se dařilo Zuzaně Zelinkové, která se svými svěřenci předvedla několik čistých jízd. S pětiletou Evitou R si připsala tři čistá konta a se sedmiletým valachem Cadermus PP dojela s bezchybně dvakrát. Další čistou jízdu předvedla v sedle Filicity a ve čtvrteční Silver Tour skončila třináctá.Ve čtvrtek se dařilo i Emmě Augier de Moussac, nejprve si s Corindou vd Beesthoeve dojela pro druhé místo mezi sedmiletými, poté s jedenáctiletou Danthe Rdps absolvovala bezchybně Gold Tour. Mezi sedmiletými se dařilo i Nikole Bielikové, která s Clivem dvakrát dokončila bez trestných bodů. Pěkné výkony předvedly české jezdkyně i v Bronze Tour, Kateřina De Jagerová a Cassio skončili osmí a jen o tři příčky níž se umístila Francesca Kolowrat - Krakovská a Cazz C.

Páteční Silver Tour ovládla ve svém oddělení Emma Augier de Moussac, když si v sedle Wembleyho dojela pro vítězství. Pěkný výkon předvedla i Anna Kellnerová a Carpe Diem af Pan (12.místo). Zuzana Zeliková a Luka´s Ninja dokončili s jednu chybou.V Bronze Tour se dařilo Kateřině De Jagerové a Francesce Kolowrat - Krakovské, které se svými koňmi předvedly několik bezchybných výkonů. Barbora Tomanová se Sorceress a Emma Augier de Moussac s Canezarem absolvovaly páteční Gold Tour s jednou chybou.


V sobotní Silver Tour se opět dařilo Zuzaně Zelinkové, s Filicitou skončila osmá na výšce 140 cm a odpoledne si dojela pro čtvrté místo s desetiletým The Lux Effect.V Bronze Tour startovala Kateřina De Jagerová, s koňmi Voigtsdorfs Cityslicker a Cassio dokončila vždy s jednou chybou. Stopadesáti centimetrovou Gold Tour absolvovala Emma Augier de Moussac a Danthe Rdps a dojeli do cíle se čtyřmi trestnými body. Barbora Tomanová a Sorceress soutěž nedokončily.
V soutěžích pro děti a juniory se dařilo Tině Šalkové, která s Merrou dojela v pátek bezchybně a připsala si třetí příčku, v sobotu dokončila s jednou (9.místo) a v neděli na výšce 120 cm se dvěma chybami (8.místo). Juniorské soutěže absolvovala Šalková v sedle Tora a v neděli si díky čisté jízdě připsala další třetí místo.


V nedělním finále Silver Tour (145 cm) si nejlépe vedla Anna Kellnerová, která v sedle klisny Carpe Diem af Pan dokončila se čtyřmi trestnými body a zajistila si tak 10. místo. V Bronze Tour (125 cm) podala pěkný výkon Kateřina De Jagerová v sedle Clooneyho, ktěří s čistým kontem skončili sedmí a s Cassiem byla po jedné chybě patnáctá.
V nedělní Grand Prix startovala i Emma Augier de Moussac s Danthe Rdps, s 8 trestnými body obsadili 35. příčku. Vítězem se stal Roger Yves Bost s jedenáctiletým Poker des Dames.

Kompletní výsledky třetího týdne na tomto odkazu: http://eventcontent.hippoonline.de/875/875zeitplanDEU.htm?style=hippo

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky