lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

České úspěchy finále Magna Racino Spring Tour

V termínu 5. - 8.6. proběhly v rakouském Magna Racino prestižní skokové závody. Vypsány byly jak soutěže pro mladé koně, tak i Grand Prix, v rámci nichž měli jezdci možnost připsat si body do Longines žebříčku a absolvovat kvalifikaci pro Světové jezdecké hry v Normandii.

Ve čtvrteční Diamond Tour na výšce překážek 150 cm se představili Aleš Opatrný a VDL Fakir, kteří dokončili bez trestných bodů a Zuzana Zelinková a Luka`s Ninja, kteří absolvovali parkur s jednou chybou.
V prvním kole Silver Tour na 130 cm startovala Zuzana Zelinková v sedle Calippy - T. Tato dvojice absolvovala bezchybně a ve čtvrtém nejrychleším čase.

Aleš Opatrný a Acovaro nastoupili do páteční Gold Tour (140 cm) a po bezchybném parkuru obsadili skvělé třetí místo. Zuzana Zelinková a Caleri si v Diamond Tour (155 cm) připsali 13. místo.

V sobotu se v rámci Silver Tour (130 cm) nejvíce dařilo Zuzaně Zelinkové, která si společně s Calippou - T dojela pro vítězství. Nedělní finálové kolo pak tato dvojice dokončila s jednou chybou.
Zelinková se představila i v sedle sedmileté Zillesky s níž ve čtvrtek a v pátek dokončila vždy s jednou chybou a nedělní finále pak s 8 trestnými body.

V nedělní Opel Grand Prix Magna Racino (160 cm), která byla zároveň kvalifikací na Světové jezdecké hry, se představil i Aleš Opatrný v sedle VDL Fakira, náročný parkur absolvovali s 9 trestnými body a připsali si 8. místo. V sedle Acovara pak absolvoval ještě finále Gold Tour (145 cm), které dokončili s jednou chybou.