ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Česká republika zná skokové mistry dětí a juniorů 2016

Ve dnech 8. – 10. července se v olomouckém areálu rozdělovaly tituly mezi dětmi a juniory v celkem 4 kategoriích. V soutěži družstev juniorů zvítězilo karlovarské družstvo, mezi dětmi Anna Lani Novak, mezi mladšími juniory Sofie Najmanová a mezi staršími juniory Kateřina De Jagerová.

První medaile se rozdávali mezi družstvy složené z juniorů. V této kategorii se představilo celkem 13 družstev. Na zlatou příčku stačil výsledek se zatížením 4 trestných bodů družstva Karlovarsko ve složení Daniel Pospěch a Reskátor, Kateřina Kučerová a Timpex Ábránd, Tereza Michálková a Arold a František Stružinský s Lucky Lifestyle. Na stříbrnou příčku se postavilo družstvo Východní Čechy A, kde se představili Matouš Kořínek a Cornelia K, Vanda Tmějová a Hosman, Jiří Skřivan ml. a Eurydika a Sára Finsterle a Costly Friend. I toto družstvo dokončilo se 4 trestnými body, ale s horším časem. Třetí místo patří družstvu Západní Čechy A do kterého patřila Michaela Rodová a B Zahar R 14, Kristýna Hofmeisterová Harleyson Z, Klára Kocumová a Lancer 1 a Daniel Rolínek a Hagi.

Dekorování družstev © Michaela Javůrková

Dále o medaile závodili děti. Mezi konkurencí 25 dvojic se nejvíce dařilo dvěma dvojicím, a to Anně Lani Novak v sedle Tavety – HS a Tereze Svobodové v sedle Marylanda. Obě dvojice dokončili všechny tři kola i rozeskakování bez trestných bodů. O vítězce rozhodl tedy čas. Ten měla lepší Anna Lani Novak v sedle Tavety – HS. Na třetí příčku zajeli Jana Táboříková a Clintas, kteří inkasovali jeden trestný bod v třetím kole.

V kategorii mladších juniorů bylo možné sledovat celkem 33 dvojic. Vítězkou se stala Sofie Najmanová a Stardano, za ní se na druhé místo postavila Sára Finsterle a Elektra 3 a na místo třetí zajela Veronika Vecková a Cagonetta.

Poslední a nejpočetnější kategorií byla kategorie starších juniorů s celkovým počtem 38 startujících dvojic. Zde nenašla přemožitele Kateřina De Jagerová v sedle Candy Boye, když absolvovala jako jediná všechna tři kola bez jediného trestného bodu. Za ní stříbrnou medaili vybojovala Petra Boháčová a Sissi 3 a bronz získala Patricie Brusová a Lord Luis.

Fotogalerie Michaely Javůrkové ZDE.
Kompletní výsledky ZDE.

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky