lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

Amy Graham v Salzburgu nepřemožitelná i v neděli

Dvě prestižní prvenství si z CSI4* v Salzburgu odváží tato devětadvacetiletá Australanka. K sobotnímu vítězství v Glock's Championat přidala v neděli další zlato. V sedle třináctiletého Bella Baloubet nenašla přemožitele ani v hlavní soutěži, Römerhof Grand Prix, s výškou překážek 160 cm.

Stříbro patří Gert - Janu Brugginkovi a Mcb Ulke (Lux x Peter Pan), bronz vybojoval David Will a Colorit (Coriano x Capitol). Čtvrté místo patří Emanuelu Gaudiano s devítiletým Admarem (Padinus x Murano) a pátá je Ellen Whitaker s Arena Uk Lando (Landor S x Lord). Zuzaně Zelinkové s Calerim II se bohužel nedařilo jako v sobotu, na své konto si připsali 13 trestných bodů, což znamenalo konečné 33. místo.

Amy Graham a Bella Baloubet. Foto Tomáš Holcbecher

V ranním finále dětské kategorie odstartovala se svými koňmi Sofie Najmanová. Se Stardanem skončili po jedné chybě osmí, s Taz Times si připsali 3 chyby a skončili na 10. místě. Vítězkou kategorie se stala Jessica Vonach a Cartoon.

Adéla Půlpánová a Very Easy - S (Quite Easy x Burggraaf) se představili v rámci Grand Prix úrovně CSI2*. Se 14 trestnými body z prvního kola obsadili 45. místo.

Kompletní výsledky Mevisto Amadeus Horse Indoors pod tímto odkazem.