ptyrov vc kolin
csio budapest
lgct cascais
chio cachy
memorial papouska 2015

14. Rolex IJRC Top 10 Final pro Scotta Brashe

Páteční večer přinesl v Ženevě přinesl souboj deseti nejlepších světových jezdců. Po napínavém druhém kole se z vítězství radoval britský jezdec se svou stájovou jedničkou, dvanáctiletým Hello Sanctos (Quasimodo V. Molendreef x Nabab De Reve), kteří jako jediní absolvovali obě kola bez jediné chyby.

Druhé místo patří francouzskému jezdci Patrici Delaveau a s Lacrimoso Hdc (Landjunge x Cascavelle). Zatímco z prvního kola si tato dvojice nesla zatížení jedním trestním bodem, druhé kolo již absolvovali bez zaváhaní. Bronz vybojoval domácí Steve Guerdat s Albfuehren's Paille (Kannan), který trasu druhého kola absolvoval rychleji než Brash, ale neubránil se jedné smolné chybě. Podobně na tom byli i čtvrtí Daniel Deusser a Cornet D'Amour (Cornet Obolensky x Damiani). I této dvojici se podařilo překonat čas vítězného Brashe, ale ani oni se v druhém kole neubránili jedné chybě. Páté místo obsadil Maikel Van Der Vleuten a Vdl Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam De Revel x Landgraf I), kteří na svém kontě mají jednu chybu z prvního kola. 

Scott Brash a Hello Santos, foto: archiv CHI Geneva

Druhé kolo se stalo velmi smolným pro Pénélope Leprevost s devítiletou Flora De Mariposa (For Pleasure x Power Light). Po prvním kole byla francouzská jezdkyně ve vedení. Během druhého kola však přišla výrazná chyba na třetí překážce, která dvojici vyvedla z rovnováhy a následně přidaly ještě další dvě chyby. Po výborném startu se tak Pénelope ocitla až na desátém místě.

Výsledková listina Top 10 pod tímto odkazem.

Kompletní výsledky CSI5* v Ženevě zde.

Krátké zprávy

Vydáno: 13.07.2016 | více >

Vydáno: 14.06.2016 | více >

... v sedle Aristy 2. Druhý dokončil P. Vachutka a Cadillac a třetí Š. Pospíšilová a Garista.

Vydáno: 13.06.2016 | více >

Vydáno: 06.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 05.06.2016 | více >

Vydáno: 03.06.2016 | více >

Vydáno: 02.06.2016 | více >
Rubriky